Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Rozumiem i akceptuję

Test Systemu SOS

lista artykułów

Sterowniki otwierane syreną sprawdzają się doskonale w osiedlach z system kontroli wjazdu (szlabanem lub automatyczną bramą). W sytuacji w której na osiedlu dochodzi do zdarzenia wymagającego interwencji służb ratunkowych, brama lub szlaban stają się przeszkodą. Po zastosowaniu sterownika SOS, pojazdy uprzywilejowane mogą w łatwy sposób sterować pracą szlabanu lub bramy – wystarczy, że na około 2 sekundy włączą syrenę z sygnałem PIES (YELP) lub sygnałem dwutonowym (HI_LO).

Jednak nie zawsze systemy te działają prawidłowo i dla naszego dobra warto pomyśleć o ich sprawdzeniu.

Z doświadczenia wiemy, że firmy, które montują szlabany lub  napędy z systemem SOS, nie miały fizycznie możliwości jego profesjonalnego sprawdzenia. Rzadko kiedy policja/straż mają czas by podjechać i uruchomić przed szlabanem syrenę alarmową. Jak zatem taki test jest wykonywany? Często instalatorzy odtwarzają dźwięk syreny z nagrania na YOU TUBE.

To nie wystarczy.

Profesjonalny Test Systemu SOS powinien zostać przeprowadzony przed uruchomieniem szlabanu, a potem kontrolnie, przynajmniej raz w roku.

Wychodząc na przeciw, wprowadziliśmy do naszej oferty Test Systemu SOS. Do jego przeprowadzenia używamy profesjonalnego urządzenia posiadającego homologację.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: biuro@krakmetal.pl

dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy