Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Rozumiem i akceptuję

Jim.3 esa turbo

lista artykułów

JIM.3 ESA TURBO to zdecydowanie najcichszy, najszybszy a przede wszystkim ekonomiczny siłownik do bram garażowych. Dzięki najnowszej technologii siłownik oszczędzi nasz cenny czas a także pieniądze!

Siłownik JIM.3 ESA TURBO osiąga maksymalną prędkość 15,5 m na minutę. Dodatkowo jako jedyny na rynku jest siłownikiem o klasie energetycznej A+. Jego silnym atutem jest również fakt, że w porównaniu ze standardowymi napędami, dzięki systemowi ESA oszczędzamy aż 150 zł w ciągu roku. Siłowniki JIM są na rynku od ponad 8 lat i patrząc na relację jakości do ceny są najkorzystniejszym rozwiązaniem klasy PREMIUM. JIM.3 o mocy 600 N stosuje się do otwierania bram o wielkości 11 m2 natomiast JIM.4 ESA o mocy 1200 N do bram o wielkości 22 m2. Siłowniki pracują wyjątkowo cicho i płynnie przez zastosowanie paska kewlarowanego. W zależności od odmiany jest on wzmocniony 4 bądź 5 linkami stalowymi.

JIM’y są zaopatrzone w dwa systemy bezpieczeństwa. Mianowicie w enkoder, gdzie w przypadku pojawiania się w świetle auta powoduje zatrzymanie i podniesienie a także w system wykrywania różnych przeszkód.

JIM’y posiadają także ograniczniki krańcowe. Kolejnymi istotnymi funkcjami jest łagodny start w momencie zamknięcia jak i otwarcia bramy, regulacja siły, prędkości oraz zawarte oświetlenie. Model JIM.4 wyposażone jest w oświetlenie LED.

Siłowniki nawet w przypadku braku zasilania będą nieprzerwanie pracować, dzięki naładowanym akumulatorom. Możliwość jest podłączenia siłownika do fotokomórek, co zwiększy bezpieczeństwo potencjalnego odbiorcy.

dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy