Automat do bramy przesuwnej. Jak wybrać? 0
Automat do bramy przesuwnej. Jak wybrać?

Właściwy dobór automatyki do bramy może być kłopotliwy. Klienci często nie wiedzą co wybrać i z puli automatyki dostępnej na rynku wybierają model absolutnie nie pasujący do parametrów bramy oraz intensywności z jaką jest użytkowana. W tym poście zajmiemy się doborem automatyki do użytku przydomowego.

 

czytaj całość »
Nowa ścienna stacja dokująca od iRoom 0
Nowa ścienna stacja dokująca od iRoom

iRoom ogłosił nowy iTop OnWall, który nazywa „pierwszą w branży uniwersalną stacją dokującą do ściany” z funkcją Store-Charge-Lock i Control dla wszystkich modeli i rozmiarów iPada.

czytaj całość »
Test Systemu SOS 0
Test Systemu SOS

Sterowniki otwierane syreną sprawdzają się doskonale w osiedlach z system kontroli wjazdu (szlabanem lub automatyczną bramą). W sytuacji w której na osiedlu dochodzi do zdarzenia wymagającego interwencji służb ratunkowych, brama lub szlaban stają się przeszkodą. Po zastosowaniu sterownika SOS, pojazdy uprzywilejowane mogą w łatwy sposób sterować pracą szlabanu lub bramy – wystarczy, że na około 2 sekundy włączą syrenę z sygnałem PIES (YELP) lub sygnałem dwutonowym (HI_LO).

czytaj całość »
IFTTT w kierowaniu multimediami i AGD inteligentnego domu. 0
IFTTT w kierowaniu multimediami i AGD inteligentnego domu.

Aktualnie żyjemy w ciągłym biegu i zależy nam, aby w 100% oszczędzić czas i energię na czynnościach, które możemy w większej mierze zautomatyzować.

Platforma IFTTT może nam w tym pomóc poprzez zintegrowany system inteligentnego domu FIBARO.

Usługa, która została stworzona przed siedmioma laty miała na celu tworzyć proste schematy warunkowe. Koncepcja była bardzo łatwa: Aplet włączany jest przez zmiany, które pojawiają się w innych usługach internetowych jak Facebook, Twitter czy smart home FIBARO.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl