Premiera HOME CENTER 3 LITE 0
Premiera HOME CENTER 3 LITE

 

11-go lutego miała miejsce premiera nowej centrali od FIBARO - HOME CENTER 3 LITE. Premiera była sporym zaskoczeniem, bo wcześniej nie było  żadnych przecieków, jakoby taki produkt miał powstać. FIBARO nie tylko zaskoczyło funkcjonalnością nowej centrali, ale przede wszystkim jej ceną - 599 zł!

Wszyscy pamiętamy "starą" Home Center Lite, więc wychodząc z założenia, że nowa centrala jest jej następczynią, to zmiany powinny być raczej kosmetyczne. Ale ta centrala jest naprawdę sporym i pozytywnym zaskoczeniem. 

Nadal jej przeznaczeniem są mieszkania i małe domy, ale tutaj możemy dużo więcej.

Jest integracja z Satelem (HCL tego nie miała), jest także możliwość tworzenia scen w kodzie Lua - czego także nie miała HCL. 

Czym zatem różni się nowa HC3L od poprzedniczki? Mocniejszy hardware (x4), obsługa do 40 urządzeń Z-Wave, Wi-Fi, 1-rdzeniowy procesor ARM Corex A7 900 MHz, 512 MB, max 1 kamera IP, do 5 pluginów, max 20 scen. To tak w telegraficznym skrócie.

Z całą pewnością dużym magnesem jest tutaj cena, która wydaje się być niebywale okazyjna. Fibaro łamie stereotyp i udowadnia, że smart home staje się systemem dostępnym dla każdego. 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl