budynek inteligenty fibaro krakmetal
Interfejs

Interfejs

dom inteligentny interfejs rti fibaro
Umożliwia bez ingerencji w grafikę wgrywanie dodatkowych zestawów ikon dla pomieszczeń, urządzeń, scen itd. Daliśmy również możliwość zmiany układu poszczególnych ikon i przemieszczania ich tak by te, z których korzystamy najczęściej były zawsze pod ręką. W specjalnie przez nas zaprojektowanym tzw. "pasku czynności codziennych" użytkownik ma możliwość tworzenia indywidualnych skrótów swoich rutynowych działań.

Oświetlenie
System FIBARO daje Ci możliwość sterowania całym oświetleniem w Twoim domu z ekranu Twojego telefonu. Zmniejsz natężenie światła do 70 % procent, oszczędzając energię i pieniądze. Kompatybilność naszych modułów pozwala na sterowanie każdym jednym rodzajem oświetlenia dostępnym na rynku. Niech klimat Twojego domu idealnie odzwierciedla Twój nastrój.

Klimat

Kontroluj warunkami klimatycznymi w swoim domu według własnym upodobań i oczekiwań. Stworzyliśmy system, który pozwala na całkowitą kontrolę nad klimatem i cyrkulacją powietrza, zarówno w całym domu jak i poszczególnych pomieszczeniach. System FIBARO potrafi dostosować się do klimatu panującego na zewnątrz odpowiednio wpływając na temperaturę wewnątrz budynku. Możliwość sterowania klimatem w Twoim domu to nie tylko wygoda dla domowników ale również spore oszczędności w kosztach eksploatacyjnych.


Sceny
Z pomocą scen nie będziesz musiał wykonywać pojedynczych czynności stworzy scenę by wiele czynności wykonało się od razu. Inteligentny budynek to połączenie instalacji elektrycznej z ogrzewaniem, wentylacją, sterowaniem roletami, bramą garażową , systemem podlewania ogrodu jak również instalacją alarmową i audiowizualną. System FIBARO daje możliwość sterowania każdym z urządzeń z osobna jak i również zintegrowania ich, uzależniając działanie jednego od drugiego. Dzięki integracji wszystkich urządzeń elektrycznych możemy stworzyć szereg kolejno zaplanowanych działań tworząc tzw. sceny.

Wyposażenie
Wykorzystaj System Fibaro do sterowania roletami, oknami, bramami, markizami i dowolnym systemem podlewania ogrodu. System Fibaro jako jedyny na rynku dokładnie zna obecne położenie rolety czy markizy i podaje je w procentach byś mógł otworzyć roletę dokładnie tak jak chcesz.

Intercom
Umożliwi Ci ciągły kontakt z domownikami i Twoimi Gośćmi. Zawołaj syna na obiad czy zaproś Gości na grilla.

Pomieszczenia
Zarządzaj całym pomieszczeniem bez dodatkowego wchodzenia w pod funkcję. Szybki i przejrzysty podgląd pomieszczeń daje nam informację w którym z nich włączone jest oświetlenie, otwarte rolety i okna, jaka jest temperatura oraz czy alarm został uzbrojony. Wszystkie te ważne informacje będziesz miał na wyciągnięciu ręki.

Multimedia
Steruj każdym multimedialnym urządzeniem w swoim domu z ekranu Twojego telefonu.

Usługi
Zgłodniałeś? Masz ochotę na kino, teatr a może koncert? Usługi załatwią wszystkie sprawy za Ciebie. System FIBARO jest jedyny system na świecie, który oferuję natychmiastową reakcję na sytuację, które mają miejsce w naszym domu. W sytuacjach krytycznych najważniejsza jest błyskawiczna reakcja, dlatego też położyliśmy ogromny nacisk na zapewnienie naszym Klientom pełnego bezpieczeństwa. W przypadku włamania natychmiast wyślę nam zdjęcie nieproszonego gościa jednocześnie sugerując powiadomienie Policji. W przypadku pęknięcia rury w Twojej instalacji system przedstawi Ci listę hydraulików w promieniu 10km od Twojego miejsca zamieszkania. To tylko mały zarys możliwości, jakie oferują usługi Systemu FIBARO.

Bezpieczeństwo
Zapewnij bezpieczeństwo Sobie i Swoim bliskim, zarządzaj systemem alarmowym i monitoringu. System FIBARO to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki integracji wszystkich naszych urządzeń mamy możliwość stałego kontaktu i pełnej kontroli nad naszym domem z dowolnego miejsca na ziemi. Nie obawiaj się czy masz w domu intruza lub czy zapomniałeś wyłączyć światło w sypialni. Dom nie zapomina! Samoistnie się zabezpieczy i uzbroi, po czym poinformuję nas wysyłając wiadomość na nasz telefon.

Skróty
Masz możliwość tworzenia swoich skrótów by szybciej dotrzeć do danego pokoju czy wybranej sceny.

dom inteligentny interfejs fibaro

 

Nasze usługi

Nasi partnerzy

Alnet Computar Fibaro Ganz Parking Technology HUB Kuźnia Pałysz Commax FAAC Simply Automatic Roger Magnetic Autocontrol RTI