budynek inteligenty fibaro krakmetal
Instalacja

Instalacja

dom inteligentny instalacja rti fibaro
Głównym założeniem systemu FIBARO była możliwość zainstalowania go w każdym domu, mieszkaniu czy biurowcu, nie naruszając w najmniejszym stopniu infrastruktury obiektu. Oferujemy Państwu pełną kontrolę nad swoim domem, bez konieczności uszkadzania ścian, przerabiania rozdzielni czy wymiany włączników. To my się mamy dostosować do Państwa a nie na odwrót. Jest to jedna z wielu różnic, jakie dzielą nas od firm konkurencyjnych.

Instalacja w 3 minuty

Instalacja naszych urządzeń nie trwa dłużej niż 3 minuty. Sprowadza się ona jedynie do wyjęcia klawisza np. odpowiedzialnego za włączenie światła, rozłączenie go od przewodów wychodzących ze ścian, podłączenie do nich modułu FIBARO i podłączeniu do niego klawisza. Następnie przykręcamy włącznik ponownie do ściany i fizycznie instalacja dobiegła końca.

Zminimalizowana konstrukcja

Wymiar każdego modułu Systemu Fibaro to tylko 15,90mm grubości, 42,50 mm szerokości i 37 mm wysokości, co czyni go najmniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Estetyka, elegancja, niezawodność i perfekcja to główne zalety modułów Fibaro.

Prosta i bezinwazyjna instalacja

Dla waszego bezpieczeństwa każda instalacja powinna być przeprowadzana przez elektryka lub osobę wyszkoloną. Poniżej znajduje się przykładowa ilustracja, przedstawiająca instalację jednego z naszych produktów.

dom inteligentny instalacja ilustracja rti fibaro
Dodanie urządzenia do home center

Aby zakończyć proces instalacji musimy dodać zaimplementowane wcześniej urządzenie do bazy danych naszego centrum automatyki czyli Home Center. Wprowadzenie Home Center w stan nasłuchiwania i trzykrotne przyciśnięcie klawisza, pod którym znajduję się nasz moduł, zamyka cały proces instalacji. Dzięki innowacyjnej technologii Z-wave komunikowanie się urządzeń FIBARO z centralą jest dziecinnie proste, a instalacja automatyki budowlanej jest łatwa i przede wszystkim tania.

 

Nasze usługi

Nasi partnerzy

Alnet Computar Fibaro Ganz Parking Technology HUB Kuźnia Pałysz Commax FAAC Simply Automatic Roger Magnetic Autocontrol RTI