commax domofony videodomofony krakmetal baner
Domofony Videodomofony

Domofony Videodomofony

Firma Commax powstała w 1968 roku pod pierwotną nazwą JoongAng Electronics Co. Od samego początku misją firmy było stać się największym eksporterem domofonów. W dniu dzisiejszym produkty marki COMMAX można nabyć w ponad 100 krajach na całym świecie. W 1993 roku COMMAX jako pierwsza firma na świecie spełniła surowe wymagania techniczne i otrzymała certyfikat UL i TUV na swoje produkty z dziedziny wideodomofonów. Zróżnicowane wzornictwo, nowoczesne rozwiązania techniczne i stabilna sytuacja na rynku zostały docenione przez wiele ośrodków i w dniu dzisiejszym firma COMMAX może poszczycić się wieloma nagrodami i certyfikatami.

JAKOŚĆ KLASY ŚWIATOWEJ, ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA
Dążymy do zapewnienia satysfakcji swoim klientom. Chcemy stać się pierwszym wyborem naszych klientów dostarczając produkty zapewniające najwyższe standardy wzornictwa oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne potwierdzone wieloma certyfikatami.

 

commax domofony videodomofony krakmetal

Firma COMMAX posiada w swojej ofercie szeroką gamę videodomofonów kolorowych. Poszczególne modele różnią się funkcjonalnością, wyglądem oraz parametrami technicznymi. Nowoczesne wzornictwo monitorów kolorowych zostało docenione przez niemiecką organizację iF oraz Good Design Award. Rodzina monitorów "SmartView" została doceniona prestiżowymi nagrodami "Product Design Award". Od ponad 45 lat producent dokłada wszelkich starań, aby jego produkty wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem, dopracowaniem technicznym oraz niezawodnością działania.

Commax videodomofony domofony

 

Nasze usługi

Nasi partnerzy

Alnet Computar Fibaro Ganz Parking Technology HUB Kuźnia Pałysz Commax FAAC Simply Automatic Roger Magnetic Autocontrol RTI