beninca baner automatyka do bram
Beninca Automatyka Bram

Beninca Automatyka Bram

Beninca automatyka bram skrzydlowych

BENINCA oferuje najszerszą na polskim rynku gamę specjalistycznych rozwiązań dla branży automatyki rezydencyjnej, przemysłowej i bramiarskiej.

W strukturze Holdingu Beninca znajdują się fabryki: BENINCA, RISE, CAB, BYOU, HI-MOTIONS, MYONE.

BENINCA (Automatismi Beninca) – jedna z najstarszych firm w branży. Od blisko 40 lat produkuje we własnych fabrykach, znajdujących się wyłącznie we Włoszech, wysokiej jakości automatykę do bram wraz z akcesoriami, blokady parkingowe i szlabany.
BENINCA HOLDING jest firmą rodzinną. Założycielami i właścicielami są bracia Aldo i Luigi Beninca, dla których najważniejsza jest jakość oferowanych produktów.

Beninca dynamicznie się rozwija, systematycznie rozszerzając asortyment, inwestując w nowoczesny wygląd produktów, dbając jednocześnie o ich wysoką jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo użytkowników.

BENINCA HOLDING dystrybuuje swoje produkty na całym świecie poprzez sieć ponad 100 filii i przedstawicielstw. Filie i przedstawicielstwa współpracują z profesjonalnymi dystrybutorami, instalatorami i serwisantami, tworząc wyspecjalizowaną sieć handlową, gwarantującą najwyższej jakości obsługę.

BENINCA HOLDING

BENINCA – AUTOMATYKA DO BRAM (Automatismi Beninca) – jedna z najstarszych firm w branży, produkuje od 35 lat we własnych fabrykach, znajdujących się wyłącznie we Włoszech, wysokiej jakości pełen asortyment automatyki do bram (napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych wraz z akcesoriami), blokady parkingowe i szlabany.

RISE – SŁUPKI AUTOMATYCZNE. Bogata oferta chowanych w podłoże słupków o różnych wysokościach, średnicach, malowanych w systemie kataforezy i ze stali nierdzewnej. Słupki produkowane są w wersji automatycznej (sterowanych drogą radiową przy pomocy pilota) gazowe i stałe. Służą do zabezpieczenia przejazdów, dróg pożarowych, miejsc parkingowych.

CAB – AUTOMATYKA HYDRAULICZNA, DO UŻYTKU INTENSYWNEGO. Fabryka o ponad 20-letniej tradycji, produkująca siłowniki hydrauliczne do bram, siłowniki do bram rolowanych, okien i rolet.

BYOU – linia siłowników do użytku przydomowego, przystosowanych do montażu przez użytkownika.

HI-MOTIONS – wysokiej jakości akcesoria do produkcji m.in. bram wjazdowych przesuwnych, przemysłowych, samonośnych, skrzydłowych.

MYONE – szeroka gama siłowników do drzwi.Grupa beninca holding2

 

Nasze usługi

Nasi partnerzy

Alnet Computar Fibaro Ganz Parking Technology HUB Kuźnia Pałysz Commax FAAC Simply Automatic Roger Magnetic Autocontrol RTI